Smoothie me luleshtrydhe kos dhe mjaltë

Pije dhe Kokteil

Serviret për (persona):2 Persona

Përbërësit

  • 1 filxhan me luleshtrydhe të lara
  • 1 banane
  • 1/2 gotë kos
  • 1/4 gotë me lëng portokalli
  • 1 lugë gjelle mjaltë.
*Per porosi kliko linkun dhe bej zgjedhjen tende : https://linktr.ee/produktebio

Udhëzimet

  1. Në një mikser si fillim shtoni kosin me mjaltin.
  2. Trazojeni për disa sekonda, shtoni frutat dhe lëngun e portokallit.
  3. Sapo të keni krijuar një masë kremoze e shërbeni të freskët nëpër gota!
  4. Ju bëftë mir!
*Per porosi kliko linkun dhe bej zgjedhjen tende : https://linktr.ee/produktebio

Articles You May Like

Pulë me ullinj dhe hudhra
Penne me ton dhe ullinj
Strudel me reçel ftoi dhe rrush të thatë
Patate të ëmbla me mish të grirë
Supë kremoze me fasule të bardha

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *