Smoothie me luleshtrydhe kos dhe mjaltë

Pije dhe Kokteil

Serviret për (persona):2 Persona

Përbërësit

  • 1 filxhan me luleshtrydhe të lara
  • 1 banane
  • 1/2 gotë kos
  • 1/4 gotë me lëng portokalli
  • 1 lugë gjelle mjaltë.
*Per porosi kliko linkun dhe bej zgjedhjen tende : https://linktr.ee/produktebio

Udhëzimet

  1. Në një mikser si fillim shtoni kosin me mjaltin.
  2. Trazojeni për disa sekonda, shtoni frutat dhe lëngun e portokallit.
  3. Sapo të keni krijuar një masë kremoze e shërbeni të freskët nëpër gota!
  4. Ju bëftë mir!
*Per porosi kliko linkun dhe bej zgjedhjen tende : https://linktr.ee/produktebio

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *