Smoothie me banane kanellë dhe qumësht

Pije dhe Kokteil

Serviret për (persona):2 Persona

Përbërësit

  • 4 banane
  • 400 ml qumësht
  • 4 lugë gjelle mjaltë
  • Pak kanellë
*Per porosi kliko linkun dhe bej zgjedhjen tende : https://linktr.ee/produktebio

Udhëzimet

  1. Bëjmë pastrimin e bananes dhe më pas prerjen e saj në copa të vogla.
  2. Vendosim copat e bananes, qumështin, mjaltin dhe kanellën në multi–mikser.
  3. I përziejmë në mikser derisa të formohet një masë homogjene dhe smoothie eshte gati per tu shijuar.
  4. Ju beftë mirë!.
*Per porosi kliko linkun dhe bej zgjedhjen tende : https://linktr.ee/produktebio

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *