Kokteil Frose

Pije dhe Kokteil

Serviret për (persona):3 Persona

Përbërësit

  • 30 ml vodka
  • 60 ml verë rozë
  • 15 ml lëng limoni
  • 15 ml lëng limon jeshil
  • 15 ml lëng rrushi
  • 30 ml shurup të thjeshtë
  • 15 mg copa pjeshke
Per porosi kliko linkun dhe bej zgjedhjen tende : https://linktr.ee/produktebio

Udhëzimet

  1. I hedhim të gjithë përbërësit në një gotë të posaçme për koketil, duke i shtuar akull.
  2. Përziejmë të gjithë masën derisa të krijohet një masë homogjene.
  3. Pijen shërbejeni në gota vere, duke e zbukuruar me petale trëndafili.
Per porosi kliko linkun dhe bej zgjedhjen tende : https://linktr.ee/produktebio

Articles You May Like

Penne me ton dhe ullinj
Supë kremoze me fasule të bardha
Bonbone me kakao
Pulë me ullinj dhe hudhra
Patate të ëmbla me mish të grirë

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *