Yogurt me Mango

Embelsira

Përbërësit
1 kokërr mango
200 ml kos
100 ml qumësht i kondensuar
180 gr kuba akulli

Përgatitja
1
Të gjithë këta përbërës frulojini dhe më pas servirini në gota të zbukuruar me gjethe mendre.

Articles You May Like

Supë me lëng mishi
Bukë me vezë
Tavë me bamje
Çaji i lëkurave të patateve për qarkullimin e gjakut dhe gurëve në veshka
Zupë me kos dhe biskota

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *