Shampanjë me Ujë Trëndafili

Pije dhe Kokteil

Përbërësit

shampanjë
3 masa ujë trëndafili
30 ml lëng shege
fara shege

 

Përgatitja

1
Hidhni ujin e trëndafilave dhe lëngun e shegës në gotë.
2
Shtoni shampanjën dhe zbukurojeni me fara shege. Kaq dhe gjithçka është gati!

Articles You May Like

Hallvë me arra dhe lëng portokalli
Petulla të mbushura me djathë të bardhë
Supë me lëng mishi
Bukë me vezë
Çaji i lëkurave të patateve për qarkullimin e gjakut dhe gurëve në veshka

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *